Мемлекеттік көрсетілген қызметтер бойынша 2021 жылға арналған есеп

Мемлекеттік көрсетілген қызметтер бойынша

2021 жылға арналған есеп

Жалпы ережелер:

1. Көрсетілетін қызметті берушілер туралы мәліметтер:

«Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Ақкөл қаласының балалар музыка мектебі»

1. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы ақпарат:

«Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Ақкөл қаласының балалар музыка мектебінде» көрсетілетін мемлекеттік қызмет түрі – 1.

Қағаз түрінде көрсетілгенқызметтер саны – 30.Білім беру саласындағы барлық мемлекеттік қызметтер тегін көрсетіледі.

1. Неғұрлым сұранысқа ие мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы ақпарат:

Қосымша білімбілім беру ұйымдарына құжаттарды қағаз түрінде қабылдау және оқуға қабылдау:

Домбыра сыныбы – 10 оқушы

Баян сыныбы – 5 оқушы

Вокал сыныбы –5 оқушы

Фортепиано сыныбы – 6 оқушы

Синтезатор сыныбы – 4 оқушы

Қызмет алушылармен жұмыс:

Мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы ақпаратқа қол жеткізу көздері мен орындары туралы мәліметтер:

Көрсетілетін қызметті алушылар үшін барлық қажетті ақпарат ресми интернет ресурста орналастырылған   https://www.instagram.com/p/CZijCkDq1h4/?utm_medium=copy_link. Қосымша білім беру ұймының сайтында  «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер» бөлімінде мемлекеттік қызмет көрсету стандарттары мен ережелері орналастырылған.

Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау

1. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың шағымдары туралы ақпарат:

2021 жылы мемлекеттік қызмет көрсету туралы шағымдар түскен жоқ.

1. Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасына қоғамдық мониторинг нәтижелері.

Мониторинг нәтижелеріне сәйкес, 2021 жылы мемлекеттік қызмет көрсету сапасына мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдерін бұзу анықталған жоқ.Мемлекеттік қызметтерді бұзушылықтарға жол бермеу бойынша шаралар қабылдануда.

БММ басшысыныңм.аА.Бөжен

Қосымшалар: