31.12.2020

25- желтоқсан халық аспаптар бөлімі домбыра және баян аспабының 1-сынып оқушылары алғашқы сынақтарын тапсырды.Барлығы 15 оқушы .Шағын екі шығармадан ойнады.Барлық оқушылар өз деңгейлерінде  қойылған талаптарға сай  аспапты жақсы ойнап меңгерген.Баланың жас ерекшеліктеріне , қабілеттеріне қарай шығармалар берілген.Алдағы уақытта үлкен жетістіктерге жетулеріне тілектеспіз.

Эстрадабөлімініңбіріншісыныпоқушыларынтыңдаутуралы

25.12.2020

ЕсепЭстрадалықбөлімніңоқушыларыәртүрлісипаттағы 2 шығармадантұратынбағдарламаныңалғашқытыңдауынтапсырды. Кл синтезатор-4 оқушы. Кл вокал-3 оқушы.

Синтезатор сыныбыныңоқушылары: құралтақтасындажұмысістейді, стильдерді, тембрдерді, темптердіеркінкөрсетеді, құлатуменүзіледі. Алтынбекова Малика, Қойло Даша, ал Матис Илья мен Махамбет Иманғалиөзжасынабайланыстықиындықтарға тап болады. Оларүйдеөзбетіншежұмысістеудіжәнежаттығудыбіледі, бірақата-аналардыңбақылауықажет.Вокалсыныбыныңоқушылары: әнайтқанды , микрофонменжұмысістегендіұнатады, минус тыңдайды, бірақәрдайымтоналдылыққатүсебермейді . Педагогәнайтусапасыменсахнамәдениетібойыншажұмысістейді.

эстрадабөліммеңгерушісіА. Алейникова

25 желтоқсанда Фортепиано бөлімініңбіріншісыныпоқушыларытыңдалды :Гнусина Вероника, СабырЖанель, Елкина Карина, Обиюх Ярослав, Великая Дарья, СерікЖанель. Оқушыларәртүрлісипаттағыекішығарманыорындаубағасынсызорындады. Балалартыңдаубағдарламасынорындады, тыңдауұйымдасқантүрдеөтті. Тыңдауаяқталғаннанкейін комиссия мүшелеріорындауғаталдаужасады, оқушыларғаұсыныстарберді.

Отчет Горбуновой Т.М.