Қазақстан композиторларының пьесаларын үздік орындауға 2023 жылғы байқаудың қорытындысы туралы есеп.

31.12.2023

14 желтоқсанда Ақкөл балалар музыка мектептебінде  Қазақстан композиторларының пьесаларын үздік орындауға арналған дәстүрлі «Тәуелсіздік тұғырым» байқауы өтті.

Байқауға барлық бөлімдерден 2-7 сыныптардан 79 оқушы қатысты. 21 оқушы 3-дәрежелі дипломға ие болды.

Алимов Әділхан (фортепиано 2-сынып). Обиух Ярослава, Сапожников Даниил, Скорик Арина, Элькина Карина (фортепиано 4-сынып ), Гунчик Ксения, Воробьева Ксения, Черняева Регина (5-сынып фортепиано), Атызова Адиля, Кривицкая Арина (7-сынып). Балта Әнуар, Оспанова Анель, (2-сынып халық аспаптар бөлімі домбыра),Колосовский Роман,

Нсамбай Адема (2-сынып халық аспаптар бөлімі домбыра)Уханов Максим,(2-сынып халық аспаптар бөлімі Баян),Ергенбек Мақсат, Мұрат Қайсар(3-сынып халық аспаптар бөлімі домбыра)

Морской Иван (5-сынып халық  аспаптар бөлімі баян). Тетик Дмитрий (2-сынып эстрада бөлімі синтезатор), Матис Илья, Койло Дарья (4-сынып эстрада бөлімі синтезатор),

2-дәрежелі дипломмен 23 оқушы марапатталды: Ерсін Малика, Владимирова Ангелина (2-сынып фортепиано), Исахметова Залия, Бир Лев, Есекина Марзия, Егор Морозов (3-сынып фортепиано), Бакибаева Адела (4-сынып фортепиано), Гернер Екатерина (5-сынып фортепиано). Амандақызы Аружан. Жантай Аружан, Өзгеріс Кәусар (2-сынып халық аспаптар бөлімі домбыра), Тағат Нұр-Асыл(3-сынып халық аспаптар бөлімі домбыра),Артем Тараданов, Кирилл Хвостенко(2-сынып халық аспатар бөлімі Баян),Дидарбек Жанерке (3-сынып халық аспаптар бөлімі домбыра), Владислав Заводчиков(2-сынып халық аспатар бөлімі Баян), Мұхтарқанқызы Әлия (4-сынып халық аспаптар бөлімі), Бақытбек Ернар (5 сынып халық аспаптар бөлімі домбыра)

Дәуренбек Нұрдәулет (5-сынып халық аспаптар бөлімі домбыра). Зарифулин Эмиль (2-сынып эстрада бөлімі синтезатор), Окс Максим, Махамбеткұл Иманғали, Алтынбекова Малика (4-сынып эстрада бөлімі синтезатор).

1-дәрежелі дипломды 28 оқушы жеңіп алды: Ерсін Асн-Али (2-сынып фортепиано), Когут Элина, Бакибаев Абир, Великая Дарья (3-сынып фортепиано), Гнусина Вероника (фортепиано 4-сынып). Эрфурт Дарья (5-сынып фортепиано), Ілияс Өсербаев (6-сыныпфортепиано). Душмухаметова Дильназ, Жолдыбай Ислам,(2-сынып халық аспатар бөлімі домбыра)Ермак Ярослав, Струминский Артем, Канскова Анастасия,(2-сынып халық аспатар бөлімі Баян), Қайыр Рамазан, Алимов Асылхан, Өзгеріс Шұғыла (2-сынып халық аспатар бөлімі домбыра), Ерихан Шынарбек, Усербаева Медина, Кенжебай Ахметали, Дагис Ева (3-ші сынып халық аспатар бөлім домбыра )Чембаров Артём,  ,Патай Артем (4-ші сынып халық аспатар бөлім Баян)Таңат Аружан, Дәулет Нұрсая (5-сынып халық бөлімі домбыра). Виктория Бондаренко, Федор Малиев (2-сынып эстрада бөлімі синтезатор), Инесса Рыбак, Маргарита Абайкина (3-сынып эстрада бөлімі синтезатор), Рамазанова Томирис (5-сынып эстрада бөлімі синтезатор).

Қатысқаны үшін 7 адам дипломмен марапатталды.

фортепиано бөлімінің жетекшісі Салихова  Г.Д.