Құрметтіұстаз!

Құрметтіұстаз!

СіздіОқу-ағартуминистрлігі мен өзатымнанкәсібимерекемізұстаздаркүніменшынжүректенқұттықтаймын!

Жас ұрпаққа сапалы білім мен ұлағатты тәрбие беріп, ізетті өнеге дарытып, мемлекеттіміздің лайықты азаматын қалыптастыру міндетіне әркез адалдық танытып, білім саласының дамуына қосқан өлшеусіз еңбегіңіз үшін зор алғысымды білдіремін.

Отбасыңызғаамандық, деніңізгесаулық, шығармашылық табыс пен береке-бірліктілеймін!

Мерейіңізүстемболсын!

Оқу-ағарту министрі Ғани Бейсембаев