«Музыка шақырады»

02.05.2023

2023 жылғы 28 сәуірде Есіл қаласында Ақмола облысының сегіз ауданы мен Көкшетау қаласы қатысқан "Музыка шақыры" облыстық пианистер байқауы өтті.3- дәрежелі лауреат атанүан оқушылар Эрфурт Дарья (орта топ) және Калыма Айдана (үлкен топ) жетекші мұғалімі Салихова Галина Дмитриевна. Байқауға Зайцева Карина, жетекші мұғалімі Цой З. А. және Кривицкая Арина, жетекші мұғалімі Захарченко Л. Е. белсенді қатысты.
Лауреаттар медальмен және дипломмен, қатысушылар сертификатпен және медальмен марапатталды.
Сіздерге  әрі қарай сәттілік тілейміз !Жеңістеріңіз құтты болсын.