«Жан достар»

28.03.2023

Ағымдағы жылдың 27 ақпанында  Морозов Егор, (2-сынып) және Зайцева Карина, (7-сынып)  (педагог Цой З.А.), Гернер Екатерина және Эрфурт Дарья 4-сынып (педагог Салихова Г. Д.), Кривицкая Арина, 5-сынып (Захарченко Л.Е.)"Жас дарын" онлайн облыстық байқауына қатысты. 2 орынды Морозов Егор (1 жас тобы) иеленіп, республикалық конкурсқа өтті. Эрфурт Дарья, Гернер Екатерина (2 жас тобы) және Зайцева Карина, Кривицкая Арина (3 жас тобы) қатысқаны үшін сертификаттар алды.

Көкшетау қаласында өткен М.Бексеитов атындағы "Өнер қанаты" байқауында 2 дәрежелі дипломды Гернер Екатерина және Зайцева Карина, 3 дәрежелі дипломды Воробьева Ксения және Кривицкая Арина иеленді.

"Жан достар" байқауы Астана қаласында өтті. Жеңіспен Зайцева Карина-1 дәрежелі диплом, 2 орын Есекина Марзия және Морозов Егор оралды.

Астана қаласында өткен "Ана жүрегі – Мамино сердце" байқауында Черняева Регина гран-при иегері атанды. Барлық пианистерді құттықтаймыз!