Ұстаздар күні.

Ұстаздар күні.

Қазақстан Республикасының халықтарының тілдер мерекесі күнінің аясында бүгін Ахмет Байтұрсыновтың  150 жылдығына арналған аудандық ғылыми конференциясы өтті.

2022 жылы Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдығы ЮНЕСКО-ның еске  алынатын күндер күнтізбесіне енді. Ахмет Байтұрсынұлының (1872-1937) – қазақ ақыны, мемлекет қайраткері, әдебиеттанушы ғалым, ұстаз, аудармашы, ағартушы, публицист, ұлттық жазудың реформаторы, қазақ тіл білімі мен әдебиеттану ғылымының негізін салушы, Алаш Орда партиясының мүшесі.
Ақын жұртшылықты кітап оқуға, білім алуға, рухани дамуға, имандылыққа, мәдениеттілікке шақырды.