Жазғы музыкалық қонақжай.

21.06.2019

Әр жыл сайын маусым айында Балалар музыка мектепінде мектеп қабырғасындағы лагерлер,коррекция орталығы және мүгедектер балаларға концерт өткізіледі.200 оқушы,қонақтар музыкалық концерттік бағдарламамызға көрермен болып келді.Концерттік бағдарламалар «Будем с музыкой дружить!»,ойын-сауық уақыты «Играем и поем!»,концерт-экскурсия «Көңілді сазы», «Таланты Казахстана» - БММ оқушыларының концерттік шығармашылығы,концерт «Летний перезвон», «Әуен толқындары» ойын – біздің кішкентай көрермендеріміз концерттерде алған әсерлері есте қалады деп ойлаймыз.