20.05.2019

15-мамырда БММ мекемеде мектебінің 50 жыл толуына орай оқушылардың концерті өтті. Концертке 4-ші мектептің  мұғалімдері  мен оқушылары шақырылды. Концерт алдында қонақтар оқу сыныптарын қарап шықты. Концерт бағдарламасы 15 номерден тұрды. Барлық аспаптар және вокал көрсетілді. Концертте жеке нөмірлер ғана емес, сонымен қатар дуэт, трио айтылды. Тыңдаушылар концерттің  әрбір қатысушысын  бір ауыздан қарсалды. Концерт қатысушыларына алғыс сөздерімен 4 мектеп директоры Гүлжан Маратқызы сөз сөйледі.