07.04.19ж. Елордасы Нұр-Сұлтанда жас музыканттардың Art Aspekt дебютанттар өнерінің Республикалық байқауы өтті.

08.04.2019

07.04.19ж. Елордасы Нұр-Сұлтанда жас музыканттардың  Art Aspekt  дебютанттар өнерінің  Республикалық  байқауы өтті. Балалар Музыкалық Мектебінің  үш  оқушысы дебюттарымен мақтана ала алды: 1 орын Никита Патай (баян), 1 орын Кривицкая Арина (фортепиано), 2 орын Сыса Кирилл(баян).Оқушыларды жеңістерімен құттықтаймыз! Лауреаттарды дайындаған мұғалімдерге Горбунова Т.М. мен Гайворонский А.А. үлкен алғыс.