30 наурыз күні Көкшетау қаласында Біржан атындағы Көкшетау музыка колледжінің бірінші директоры

01.04.2019

30 наурыз күні  Көкшетау қаласында Біржан атындағы Көкшетау музыка колледжінің бірінші директоры ,дирижер композитор, ҚР еңбегін сіңірген мәдениет қайраткері  Бексеитов Манарбек Қасымұлын еске алуына арналған «Өнер қанаты» атты 3 облыстық жас музыканттар конкурсы өтті.    Қаланың және облыстың музыкалық мәдениет объектілерін қалыптастырумен дамытуда  Манарбек Қасымұлының ролін асып түсіру қиын ,музыка колледжінің қазақ ұлттық аспаптар оркестрі Манарбек Бексеитовпен ұйымдастырылған. М.Бексеитов атындағы конкурсқа қатысу Ақкөл БММ музыканттарына қуанышты шарамен белгіленді. Осылайша,баян классы оқушысы Якушев Данила /мұғалім Гайворонский А.А./, өзінің бағдарламасын лайықты түрде ұсынып 1 орын алды. Сольфеджио пәні бойынша теориялық циклде біздің мектептің намысын қорғаған Садвакасова Диана,Сүйінбекова Жасмин,Галимжанова Лаура /мұғалім Захарченко Л.Е./.    Садвакасова Диана 3 орын алды, Жасмин мен Лаура қатысқандары үшін дипломдармен марапатталды . Барлық қатысушыларды лайықты жеңістерімен құттықтаймыз!