Халық аралық әйелдер 8-наурыз

12.03.2019

Көктеммен бірге – Халық аралық  әйелдер 8-наурыз мерекесі де, келіп жетті. Бұл мерекеде, күн ерекше сәулесін төгіп жашады, қыз- келіншектер гүлдей құлпырып көз тартады.

Ақкөл Балалар Музыка Мектебінде Халық аралық әйелдер күні, мерекелік концертпен аталып өтті.  Қонақсыз мереке бола ма? «Ақбұлақ» пен «Алтын жас» клубының қымбатты әйелдерін құттықтап, қарсалдық.  Осы күн жылы лебіздерге, құттықтау сөздерге, тілектерге толы болды. Сахына төрінен төгілген ән мен күй  ардақты да, аяулы қонақтарымызға арналды. Барлық  аналарға, қыз-келіншектерге,  апа- жеңгелерге тілейтініміз зор денсаулық, әр күндеріңіз махаббатқа толы болсын дейміз!