Республикалық Арт – Олимпиада

12.03.2019

24 ақпанда өткен Республикалық Арт – Олимпиада байқауында арнайы баян оқытушысы Гайворонский Андрей Анатольевичтің шәкірттері қатысты. Art Aspekt байқауының  ұйымдастырушылары өздерін жақсы жағынан көрсете білді. Байқау ол не, не үшін қажет. Өз-өзін жетілдіру  жолдары ол әр-түрлі байқауларға, олимпиадаларға, сайыстарға қатысу. Гайворонский А.А. сыныбы «Зима» байқауына ара-қашықта қатысты.  Музыкалық тәжрибиенің осындай алмасу түрі жаңа мүмкіндіктер берді.

Андрей Анатольевичтің кеңесі осындай байқауларға барынша көбірек қатысу. Ұстаздың ойынша- бұл дәріс пен тәрбие берудің заманауи жолдарының бірі: «Ақпаратты тез өңдеу және жеткізу жолы, жаңа технологияны пайдалану, ҚР әр түкпірінде тұратын тұрғындарына қатысу  және салыстыру мүмкіндігін туғызады. Бір сөзбен айтқанда қолайлы да тиымды болады.»

Байқау нәтижелері: solo - номинациясында Лазарев Александр I – орын;

Дуэт- номинациясында Якушев Данила, Шульц Виталий I – орын.

Ара-қашықтық байқауының жеңімпаздарын және оқытушысын құттықтай отырып жаңа жетістіктерге жетеберіңдер деп тілейміз.

Теория пәндерінің оқытушысы Канскова Ю.В..