28 ақпанда Көкшеау қаласында өтен дәстүрлі «Жас дарын» байқауы өтті

05.03.2019

28 ақпанда Көкшеау қаласында өтен дәстүрлі «Жас дарын» байқауы өтті. Обылыстық байқауда кездескен балалар, халық аспаптармен орындаушылық шеберлікке үйреніп жүр. Біздің Ақкөл балалар музыка мектебінің шәкірттері осы байқауға белсене  қатысып жүлделі орындарға ие болды. Лауреат атанып II орынға ие болғандар: Полянский Андрей, Серикбаев Мадияр, Оспанова Жанель, құттықтайыз! Лауреат атанып III орынға ие болғандар: Қадырова Анель, Амангельдина Аружан, Жүнісова Аружанды құттықтаймыз. Құрметті лауреаттар тәрбиелеген оқытушылар: Бөжен Ақгүл, Гайворонский Андрей Анатольевич, Бөжен Құрметбек,- кәсіби шеберліктеріңізге алғысымызды білдіреміз, келешекте жаңа табыстар тілейміз!!!