Сәуір айында өткен Манарбек Бексеитов атындағы IVРеспубликалық «Өнерқанаты» аттыжасмузыканттарбайқауындаАқкөл БММ оқушылары қатысып, жүлделі орындарға ие болды.

06.05.2021

«Фортепиано» номинациясында: Гернер Екатерина – ІІ дәрежелі диплом, Эрфурт Дарья - ІІ дәрежелі диплом.

«Ансамбльдікорындау»номинациясында:«Балбұлақ» ансамблі – І дәрежелі диплом. Бақытбек Ернар - ІІ дәрежелі диплом, Серік Жанболат - ІІ дәрежелі диплом.

«Қазақ халық аспаптары» номинациясында:Серікбаев Мадияр - ІІІдәрежелі диплом,Букербаев Диас- диплом.

«Орыс халық аспаптары» номинациясында: Лазарев Александр - І дәрежелі диплом,Червяков Алексей – Ідәрежелі диплом.

БайқауғалауреаттардыдайындағандарыүшінБММ  педагогтары  Салихова Г.Д., БөженАқгүл, Гайворонский А.А., Мағзұмова Г.Ә. алғысхаттарыменмарапатталды.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!