Техникалықсынақ өтті 2021

31.03.2021

11 наурыз күні Балалар музыка мектебінде техникалықсынақ өтті. Оқушылар бағдарламалық талаптарға сәйкес бимольдық мажорлық және минордық шамаларды орындау қажет болғанжәне оқушылар "Жас виртуоз" байқауына этюд немесе виртуоздық пьеса дайындаған.Фортепиано бөлімшесінде техникалық сынақты 23 оқушы тапсырды: l дәрежелі диплом Ағызған Ильяс, Бережная Татьяна және Галимжанова Лаура алды.

Халықтық бөлімшесінде техникалық сынақты 39 оқушы тапсырды:оның ішінде 28 оқушы домбыра сыныбынан және 11 оқушы баян және аккордеон сыныбынан. I дәрежелі дипломмен Мұратханқызы Әлия, Дәуренбек Нұрдәулет,Гайворонский Матвей, Патай Артём,Бауыржанқызы Нұрсая, Шагирова Даяна, Аманжол Назым,Жунусова Аружан марапатталды.

Эстрадалық бөлімшесінде техникалық сынақты 14 оқушы тапсырды:синтезатор сыныбынан 6 оқушы,вокал сыныбынан 8 оқушы.l  дәрежелі дипломмен Кусаинов Бекболат марапатталды.

Вокал сыныбының оқушылары бағдарлама талаптарына сәйкес вокализдарды орындады, "Жас виртуоз" байқауына қатысқан жоқ.