" FebruaryStars "халы қаралық байқауыөтті

18.03.2021

2021 жылдың 25-28 күндеріНұр-Сұлтанда " FebruaryStars "халықаралықбайқауыөтті. Ақкөлқ.БММоқушыларықатысып, үздікнәтижелергеқолжеткізді: Бережная Татьяна "фортепиано" номинациясыбойынша 1 орын, Гернер Екатерина "фортепиано" номинациясыбойынша 2 орын, ФатхиевСұлтан "фортепиано"номинациясыбойынша 2 орын, Галимжанова Лаура "Музыка теориясы" номинациясыбойынша 2 орын, Дьяченко Екатерина "фортепиано" номинациясыбойынша 3 орын, СакеноваСания "фортепиано" номинациясыбойынша 3 орын, Бахвалов Богдан және Зайцева Карина "ансамбль" номинациясыбойынша 3 орыналды. Барлықбалалардыжеңіспенқұттықтаймыз! Тоқтапқалмаудыжәнебарлықжаңабиіктергежетуді, кәсібиөсудіжәнежетілдірудітілейміз!