Жаңа жылдық ертегі

31.12.2019

Желтоқсан айының 29 күні Ақкөл балалар музыка мектебінің  оқушылары және ата-аналары  Нұр-Сұлтан қаласына жаңа жылдық қойылымдарға барып балалардың көңілдерін көтеріп қайтты.Оқушылар «Пингивин» ойын- сауық орталығында Жаңа жылдық қойылым тамашалап аяз ата,ақша қармен би билеп ән салып және боулинг ойындарын ойнап ,қалалық орталықта сырғанақ, коньки теуіп, кешкілік Астана-опера театрына барып «Щелкунчик» балетін тамашалап қайтты.Оқушылар мен ата-аналарымыз керемет көңіл көтерді.Осындай тамаша мереклік іс-шараны ұйымдастырған мектеп басшылығына және ұстаздар ұжымына  алғыс ризашықтарын білдірді.