"Музыкалық мозаика" атты Жаңа жылдық концерт өтті

23 желтоқсанда Ақкөл БММ-де "Музыкалық мозаика" атты Жаңа жылдық концерт өтті.

Концертте жеке нөмірлер, дуэттер, ансамбльдер, хорлар орындалды. Залда қоянның пайда болуы, балалар мен ересектерге арналған тосын сәт болды. Ол балалар мен ересектермен бірге ойын өткізді. Концерттің қорытынды бөлімінде балалар ата-аналарға 2020 жылға арналған күнтізбелер сыйлады.

Менің оқушымның анасына, Гунчик Марина Сергеевнаға іс-шараны дайындауға және өткізуге көмек көрсеткені үшін алғыс айтамын.

Фортепиано сыныбы бойынша ұстазы               Горбунова Т.М.