Ақкөл қаласы Балалар музыка мектебінің

10.01.2023

Ақкөл қаласы Балалар музыка мектебінің іргесі 1969 жылы қаланған.  Мектепте: фортепиано, вокалдық, халық аспаптары (домбыра, баян), шекті(қобыз), эстрада бөлімі(синтезатор) және теориялық бөлімдер жұмыс істейді.  Мектеп оқушылары аудандық, облыстық, республикалық, халықаралық байқауларға белсене қатысады. Жақында Ақкөл ауданының әкімі Курушин Ю.В. мектеп директоры Ақгүл Бөженқызына мектебіміздің жоғары шығармашылық жетістіктері үшін және мәденитке қосқан үлесі үшін құрмет грамотасымен марапаттады.  Мектеп түлектері Қазақ Ұлттық Өнер университетінде, музыкалық колледждерде, Қазақстан және Ресей консерваторияларында оқуды жалғастыруда.   Музыканың өнер құралы ретінде жас ұрпаққа деген орасан зор тәрбиелік мәні бар. Ең басты мақсатымыз - музыка өнері арқылы әрі қарай мемлекетіміздің өркендеуіне, гүлденуіне үлес қосу .